Hakkımızda

Dry Clean Shop Antalya, 16 yılı aşkın süredir tekstil sektöründeki deneyim ve birikimlerini kuru temizleme sektörüyle birleştiren 3 Tekstil Mühendisi tarafından kurulmuş bir firmadır. Tahılpazarı mahallesi İsmetpaşa Caddesi üzerindeki 3 katlı üretim tesisimizin dışında, Markantalya AVM içindeki ikinci şubemiz Mart 2014 tarihinde hizmetinize girmiştir.

Kuru Temizleme sektöründe birincil amacımız; MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ hedef almak, HIZLI, EKONOMİK ve KALİTELİ hizmet vermek, sektörde İNSAN SAĞLIĞINA zarar vermeyen, ÇEVREYE DUYARLI leke kimyasallarını ve leke çıkarma tekniklerini yakından takip edip, uygulamaktır.

Dry Clean Shop Kuru Temizleme elbiseleriniz için;

·         Kuru Temizlemede dünyaca ünlü BÖWE marka P12 serisi kuru temizleme makinesini,

·         Üstün kaliteli DOWPER marka kuru temizleme solventini

·         Leke çıkarma işleminde 1. Kalite ünlü Alman markası BÜFA ve SEITZ serilerini,

·         Ütünün daha kalıcı ve düzgün olabilmesi için yüksek basınçlı buhar ve vakumlu soğutma sistemlerini kullanır.

Hangi kumaşta hangi leke çıkarıcının aktif şekilde leke çıkarabildiği laboratuarlarda yıllarca denenmiş olup, bunlar tarafımıza Alman BÜFA ve SEITZ firması tarafından tablo halinde verilmektedir. Hatalı kimyasal kullanmak ve kumaşın içeriğini bilmeden yapılan yanlış müdahalelerde kumaşın zarar görmesi kaçınılmaz olacaktır. Firmamızın 3 ortağı da yılarını tekstil fabrikalarında çalışarak geçirdikleri için üst düzey kumaş, iplik yapısı ve leke kimyasalları bilgisine sahip olup bu konuda çalışanlarını da eğitmektedirler.

Unutmayın ki, çağın gereklerine ayak uyduramamış, firmasını yeni leke çıkarıcılarla destekleyememiş birçok firma müşteriye çoğu zaman lekeniz çıkmadı diyerek çıkacak olan lekeye bile bilinçsizce işlem yapmakta, aslında o leke bilgili ve tecrübeli kişilerce rahatlıkla çıkarılabilmektedir. Bu da siz değerli müşterilerin hizmeti eksik almasına neden olabilmektedir. Lekelenen giysiler için dünyada en etkili çözüm; ön leke çıkarma müdahalesinin yapıldığı kuru temizleme işlemidir. Lekeler için zamanında müdahale edilmemesi veya tuz, limon, kolonya, sirke, yumurta sarısı, gliserin, tiner, terebentin gibi maddelerle yapılan deneme yanılma müdahaleleri lekenin çıkmasını imkansız hale getirebilir.

Dry Clean Shop Kuru Temizleme olarak perakende müşterilerine, otellere, restaurantlara, okullara, kreşlere, özel yurtlara, sanayi kuruluşlarına ve kamu kurum ve kuruluşlarına hizmet vermekteyiz.